Вакцинація собак

Усіх тварин, починаючи з 2х місячного віку, необхідно вакцинувати проти поширених захворювань. На жаль, і в наш час серед нещеплених тварин трапляються такі захворювання як: чума м'ясоїдних, вірусний ентерит (парвовірусний і коронавірусний), вірусний гепатит, лептоспіроз. Вакцинації підлягають здорові тварини, які не мають проявів будь-якого захворювання. -Перед вакцинацією рекомендовано (з профілактичною метою) провести протиглисну обробку. За 3-7 днів. -Тварина, що вакцинується, повинна не мати шкірних паразитарних захворювань (блошина інвазія, кліщові зараження). -Тварина, яку вакцинують вперше, згідно з рекомендаціями WSAVA (Всесвітня організація ветеринарних лікарів) підлягає вакцинації триразово з інтервалом 21 день. Раніше застосовували схему, коли тварину прищеплювали у 2-х, 3-х і 6-ті місячному віці (після зміни зубів). На сьогоднішній день, вакцини не чинять негативного впливу на емаль зубів, що формуються в молодому віці. -Подальші вакцинації проводяться 1 раз на рік. До досягнення віку 13-15 років. Протипоказанням до вакцинації є будь-які захворювання імунної системи, прояви нездужання (блювота, пронос, виснаження), алергічний і неврологічний статус. -Про необхідність припинити вакцинацію, прийняти рішення допоможе консультація з ветеринарним лікарем.

Вакцинація котів

Тварини сімейства котячих, на сьогодні має велике розмаїття вірусних хвороб. Не від усіх захворювань, що зустрічаються, на сьогодні є вакцини. При цьому той набір, який є, прищеплювати все-таки варто. Це дає змогу скоротити в низці випадків час і гроші під час встановлення правильного діагнозу. На сьогодні вакцини пропоновані в клініках містять штами збудників від Панлейкопенії (Чуми кішок), ринотрахеїту, каліцівірусної інфекції. Як опція іноді у деяких виробників зустрічається ще й компонент збудника хламідіозу. Що теж не варто ігнорувати. - Вакцинації підлягають тварини віком від 2-х місяців, без ознак будь-якого захворювання і профілактично оброблені від бліх і гельмінтів. - Вакцинація проводитися вперше дворазово, далі повторюється 1 раз на рік. Скрыть

Вакцинація тхорів і кролів

Тхори

Вакцинація тхорів проводиться так само як і собак, з огляду на те, що в тхорів хвороби спричиняють ті самі віруси, що й у сімейства собачих.
Вакцинації підлягають особини, які досягли 2-х місячного віку, без ознак будь-якого захворювання і попередньої обробки від бліх і гельмінтів.
-Вакцинації протягом життя проводяться щорічно.

Кролям

Вакцинація кроликів проводиться починаючи з 35 денного віку (залежно від вакцини) і триває 2 рази на рік. Вірусних захворювань у кроликів всього два - це міксоматоз і геморагічна хвороба кроликів, але при цьому досить швидкоплинні та смертельні. Тому вакцинація для кроликів проводиться в обов'язковому порядку.

Вакцинація від сказу

На сьогодні захворювання на сказ все також зустрічається повсюдно. Тому всесвітньо ухвалено програму про імунізацію тварин, які контактують із людиною. Оскільки в навколишньому середовищі, міському або в природному середовищі існування тварин викорінити сказ не представляється можливим, на законодавчому рівні вакцинації підлягають всі хто досяг 3-х місячного віку. Навіть якщо у вас тварина не конфліктна або не бере участі в полюванні, ризик заразитися сказом залишається завжди. У міському середовищі та в малих населених пунктах джерелом зараження є миші, їжаки, щури, кажани, лисиці. В умовах міста ми часто можемо спостерігати як у кущах або на газоні може лежати ще живий кажан. Він і стає предметом інтересу вихованця, якого вигулюють. Відпускаючи повідець на великі дистанції ви можете і не помітити самого контакту. -Сказ передається під час укусу або навіть дряпання, небезпечно навіть ослинення, ті випадки, коли вірус сказу може проникнути в організм через мікротріщини в шкірі. -У зовнішньому середовищі вірус сказу досить стійкий. -Прояв захворювання може настати як через 2 тижні після зараження, так і через 6 місяців. -Через непередбачуваність і 100% смертності цього захворювання і варто подбати про своєчасну вакцинацію. -Вакцинації підлягають тварини, які досягли 3-х місячного віку, клінічно здорові, попередньо оброблені від ектопаразитів (бліх, кліщів) і ендопаразитів (глистяні захворювання, найпростіші). -Вакцинація має проводитися щорічно, крім тих випадків, коли ветеринарний лікар її не рекомендує у зв'язку з притаманними захворюваннями. Скрыть

Наші соцмережі

Галерея

Клініка SannaVet №1

м. Харків, вул. Академика Павлова, 140
+38(095)290 91 42
+38(096)898 11 42
Режим роботи тимчасово не працює
oksannavet@gmail.com

Клініка SannaVet №2

м. Харків, вул. Полтавский Шлях, 123
+38(050)300 46 47
+38(096)595 66 45
Режим роботи від 8-00 до 19-00
oksannavet@gmail.com